Mooi! Je hebt je document teruggekregen van je editor. Nu is het tijd om de wijzigingen van je editor te verwerken. Gelukkig is dit een fluitje van een cent, we leggen in twee stappen uit hoe dit in zijn werk gaat.
Mooi! Je hebt je document teruggekregen van je editor. Nu is het tijd om de wijzigingen van je editor te verwerken. Gelukkig is dit een fluitje van een cent, we leggen in twee stappen uit hoe dit in zijn werk gaat.
Begin nu door de wijzigingen en opmerkingen van de editor te verwerken. Iedere wijziging kun je accepteren of weigeren door op ‘Accepteren’ of ‘Negeren’ te klikken. Controleer, zodra je een wijziging accepteert, of de zin goed loopt en of de interpunctie (spaties en punt) klopt. Zodra je op ‘Accepteren’ of ‘Negeren’ klikt, ga je automatisch door naar de volgende wijziging.
De opmerkingen kun je één voor één verwijderen door op ‘Verwijderen’ te klikken. Je kunt ook met de rechtermuisknop op de opmerking klikken en hem dan verwijderen.
Zodra je je document hebt doorlopen, is het verstandig om nog eenmaal te controleren of alle wijzigingen zijn geaccepteerd en alle opmerkingen zijn verwijderd.
Klik op ‘Revisievenster’. De wijzigingen en opmerkingen die nog in het document staan, zijn nu in één oogopslag te zien.
Vergeet niet om een laatste spellingscontrole uit te voeren. De laatste interpunctiefoutjes (spaties en punt) haal je er met de ‘Spelling- en grammaticacontrole’ eenvoudig uit.
Zodra je de wijzigingen hebt geaccepteerd en de opmerkingen hebt verwijderd, kun je het document als eindversie gebruiken. De wijzigingen zijn dan niet langer zichtbaar voor anderen.